Hogyan Fogadjon Kosárlabda

Kosárlabda fogadások örvend nagy népszerűségnek elsősorban azért, mert amennyiben az Euroliga, illetve az NBA-versenyre. A nagy számú kosárlabda játék bármely szakában teszi a rajongók, hogy megismerjék a csoportok és rögzítőelemek képes fogadni nyertesek.

A felhasználók választhatnak számos fogadási típusok a kosárlabda mérkőzések, köztük:

Line fogadás - fogadás nyertes kosárlabda csapata a mérkőzést, vagy más módon, és úgy találták, mint 12 (nincs döntetlen)

1X2 - mérkőzést nyerő fogadások (fogadások el a hazai csapat, a vendég csapat, vagy döntetlen)

Dupla esély - dupla esély fogadás (mindkét csapat = 12, 1X = hazai csapat vagy döntetlen, illetve a vendég csapat, vagy rajzolni = X2)

Handikep - fogadás a csapat megnyerte a mérkőzést figyelembe véve a fogyatékosság, feltéve, hogy az egyik csapat (képzeletbeli előny

Felett / alatt - Viszont a teljes pontot szerzett közben egy kosárlabda mérkőzés

Nyerési - Viszont egy csapat nyer egy kiválasztott pont a különbség

Páratlan / még - fogad a teljes pontot szerzett (páros vagy páratlan szám)

A legtöbb pontot negyedév - Viszont a negyedév során a legtöbb pontot szerezte a két csapat

Végső nyertes - fogadás a győztes csapat verseny (a fogadás a győztes csapat egy versenyen / szezon)

Sok más típusú fogadás elérhető kosárlabda, és a számos variáció a fentiek.

Az alábbiakban néhány hasznos források dokumentáció a játékok és kosárlabda versenyek: