Hogyan Fogadjon Labdarúgás

Futball fogadások a legnépszerűbbek az online fogadás bukméker. Ez könnyen érthető, hogy miért, mert sokkal szurkolók, mint bármely más sport.

A felhasználók választhatnak a számos fogadási típusok a labdarúgó-mérkőzések, köztük:

1X2 - a legnépszerűbb fogadási lehetőség. A 1x2 használják választotta ki a győztes csapat (hazai csapat 1-elkészíti az X, vendég csapat 2)

Dupla esély - más néven 1X, 12 vagy X2, hanem lehetőséget kínál a tét két eredmény egyszerre (1x-fogadás a hazai csapat győztes vagy döntetlen, 12 - tét mindkét csapat nyer, nem tesz, vagy x2 fogadás vendég csapat nyer vagy döntetlen)

Felett / alatt - Viszont a szerzett gólok száma a mérkőzés (azaz nem éri el 1,5-0 vagy 1 gól a nyerő fogadás, ha 2 vagy több gól születik a fogadás elveszett)

Gólok száma - fogadás a szerzett gólok száma (tudod fogadni gólok a mérkőzésen, a szerzett gólok száma a hazai csapat, illetve a szerzett gólok száma a vendég csapat)

Hogy pont / Nem score - fogad minden csapat gólt a mérkőzés alatt, vagy nem

Gól-gól - Viszont mindkét csapat gólt a mérkőzés alatt

Pontos eredmény - Viszont a megfelelő pontszámot (tudja fogadni a pontos pontszám)

Félidő / Time - Viszont az a mérkőzés a félidőben és a végén a játék (több lehetőség áll rendelkezésre: 1 / 1, 1 / 2, 1 / X, 2 / 2, 2 / 1 2 / X, X / 1, X / 2 vagy X / X). Ha fogadás 1 / 2 és a hazai csapat (a) vezet a félidőben, de a vendég csapat (2) nyeri a játékot a fogadás nyertese

Félidő - ez egy 1X2 tét a félidőben eredmény

Handikep - 1X2 fogadási típus, de egy csapat indult a mérkőzést a hátrány (képzeletbeli előny). Példa: Chelsea-Manchester United 00:01 - ebben a példában a játék elindul Manchester Utd vezető, 1 gól (képzeletbeli előnyt adni). Így, ha egy gól a játék során a Chelsea, a tét a döntetlen nyert (X).

Gólszerző - fogadás a futball-játékos a két csapat, ha gólt a mérkőzés alatt, vagy nem

Végső nyertes - fogadás a győztes csapat verseny (a fogadás a győztes csapat egy versenyen / szezon)

Sok más típusú fogadás elérhető a futball, és a számos variáció a fentiek.

Az alábbiakban néhány hasznos források dokumentáció a játékok és a labdarúgó-bajnokságok: